naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA
NOWE KIERUNKI
I NABÓR MAJ 2021
Resocjalizacja II stopień
PROFIL PRAKTYCZNY
Resocjalizacja I stopień
PROFIL PRAKTYCZNY
Bezpieczeństwo wewnętrzne I stopień
PROFIL PRAKTYCZNY
PROFIL PRAKTYCZNY
W przygotowaniu na rok 2021/2022
Studia II stopnia - PROFIL PRAKTYCZNY
stacjonarne i niestacjonarne

Studia I stopnia - PROFIL PRAKTYCZNY
stacjonarne i niestacjonarne

Pedagogika


Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plKomunikacja w zarządzaniu przedsiębiorstem

Komunikowanie się w organizacji stało się jednym z najistotniejszych problemów współczesnych przedsiębiorstw, gdyż niewłaściwa komunikacja jest przejawem ukrytych zaburzeń w organizacji. Dlatego też wychodząc naprzeciw obecnym wyzwaniom, proponujemy Państwu kolejną ciekawą specjalność o nazwie komunikacja w zarządzaniu przedsiębiorstwem, dzięki której studenci będą potrafili zaadaptować się do nowych warunków rynkowych. Założeniem tej specjalności jest, aby studenci: przyszli przedsiębiorcy i pracownicy na stanowiskach kierowniczych przestali funkcjonować w starych schematach myślenia i działania. Nauczymy Cię jak wykorzystać umiejętności komunikacyjne w skutecznym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

PAMIĘTAJ: DZIĘKI DOBREJ KOMUNIKACJI OSIĄGNIESZ SUKCES, ALE IGNORUJĄC JĄ – SPEKTAKULARNĄ PORAŻKĘ.

Cel studiów

Celem studiowanej specjalności przez zapoznanie studenta z podstawami komunikowania społecznego, technikami i narzędziami komunikacji społecznej, ze specjalistycznymi zagadnieniami w zakresie komunikacji międzyludzkiej, student pozna istotę i znaczenie relacji między jednostkami, jak i całymi zbiorowościami ludzkimi.

Zatem dlaczego powinieneś wybrać tę specjalność? ponieważ w obecnych czasach nie można sobie wyobrazić społeczeństwa, kultury, polityki, nauki, religii czy zwykłych, codziennych interakcji międzyludzkich bez komunikacji. Szczególnie zarządzając przedsiębiorstwem, musisz mieć świadomość, że to w jaki sposób komunikujesz się z pracownikami odgrywa kluczową rolę we nowoczesnym kierowaniu całą firmą, więc to w jaki sposób będziesz przekazywać informacje do pracowników, ma wpływ na powodzenie i sukces całej firmy.

Zatem, dzięki studiowaniu tej specjalności, nauczysz się w jaki sposób zarządzać przedsiębiorstwem w aspekcie właściwej komunikacji.

Perspektywy zawodowe

Będziesz mógł pracować:
  • we wszystkich typach przedsiębiorstw;
  • urzędach administracji publicznej;
  • organizacjach pozarządowych;
  • i pozostałych jednostkach.
stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu